chceš raklamu? - reklamu bude mít každý kdo vymyslí nějakou
KOUKNI NA BLOG V AFFS JANE ROSE!!! :)
Můj youtube kanál: Nicky Teeniez , like, koment, odběr-děkuji :))

Rozhovor s Kristinou

1. června 2014 v 11:28 | Biezz |  Rozhovory
Ahoj takže je tu 1. rozhovor a je to s týnou, bývalou blogerkou která neví heslo na svůj blog a furt si ho nezjistila a už ji to ani nebaví (asi) :D týně jsem zadala 10 otázek :) mimochodem týnku jsem poprosila o stručné odpovědi takto to vypadá! :D
1) jak tě napadlo psát na blog?
-Už si to úplně přesně nepamatuju, ale byl to pro mě docela velký zvrat. Myslím, že to bylo hlavně přes kamarádky ve třídě, které měly taky blog. Tak jsem si jednoho dne řekla, že si blog založím taky. Chtěla jsem, aby lidi moje články četli a něco si z nich třeba vzali, nebo tak. Myslím si ale, že se mi to povedlo až u mého posledního blogu :)
2) ty hraješ na klavír ale dříve tě to moc nebavilo hrát co tě přimělo k tomu aby si hrála víc?
-Jo, je pravda, že dřív jsem hraní na klavír úplně nesnášela :D Mamka, která mě na klavír učí, po mně chtěla, abych dokončila alespoň první stupeň a odabsolvovala. Já jsem na těch hodinách dříve doslova trpěla. Až teprve na začátku tohoto školního roku se ve mně něco pohnulo. Mamka mě po absolutoriu z klavíru odhlásila. A to se mi nelíbilo. Tak jsem si řekla, že začnu trochu víc hrát na klavír, abych jí ukázala, že taky něco dokážu. Mou inspirací byl můj kamarád, který hraje úplně božsky na klavír. Tak jsem nacvičila jednu skladbu. Potom druhou. Třetí. Od té doby, co jsem zvítězila v kraji v klavírní soutěži, motivuje mě to k další práci. Vážně bych si život bez klavíru nedokázala po tom všem představit :)
3) kde jsi brala inspiraci na články pro svůj blog :D
- Inspiraci na články jsem čerpala tak různě. Občas jsem si prohlížela různé blogy nebo weby a když mě něco zaujalo, napsala jsem o tom. Jinak se mi v hlavě rodily nápady samy od sebe. Ale jen někdy :D Měla jsem vždycky období, kdy jsem měla opravdu nápadů požehnaně, ale naopak jsem také měla období, kdy mě nenapadalo absolutně nic. Ale to asi každý, kdo píše blog, někdy zažil.
4) jak si stíhala blog, školu a klavír?
-Přiznám se, že jsem psaní na blog, hraní na klavír a učení zvládala s velkými obtížemi... Přikláním se k názoru, že se nedá dělat hodně věcí zároveň pořádně. Bohužel. Když jsem například hodně hrála na klavír, omezovala jsem blog. Když jsem psala na blog, omezovala jsem klavír. Ta škola se tam vždycky nějak vtěsnala :D Ale někdy toho bylo vážně docela dost.
5) ty si hodně psala povídky co tě k tomu přimělo a jak tě napadají názvy a témata?
- Psaní povídek ke mně přišlo úplně náhodou. Pamatuju si, že někdy v šesté třídě jsme byli s rodinou u moře a mně se tam zdál sen. Prostě jsem najednou měla takovou neúplnou inspiraci. Vymyslela jsem si příběh a zkusila ho nějak splácat dohromady :D Povedlo se a já jsem si od té doby našla zálibu ve psaní. Potom už nápady přicházely jenom občas, někdy jsem povídku dopsala, někdy ne, ale vždycky jsem začala něco psát. Tak mám teď v počítači hodně nedokončených věcí, ke kterým se můžu vždycky vrátit. Co se týče názvů, nikdy jsem ve vymýšlení toho, jak by se měla kniha/povídka jmenovat, nebyla dobrá :D Někdy to přišlo samo, někdy jsem naopak přemýšlela strašně dlouho a usilovně, než jsem něco vymyslela... Občas jsem nevymyslela vůbec nic :D
6) jaký je tvůj oblíbený nápoj na léto?
-Můj oblíbený nápoj? Piju snad všechno, co se dá, kromě bezový a rajčatový šťávy :D Ovšem, jednoznačně u mě vedou džusy a zelený čaj.
Co se týče léta, miluju ho. Už jen kvůli tomu, že jsou prázdniny a máme volno. Na tohle léto se těším opravdu moc, jelikož budu mít konečně trochu víc času na studování nových skladeb :)
7) máš lepší pocit když jsi na blogu nebo když už blog nemáš?
- V tohle ohledu jsou moje pocity spíše smíšené. Samozřejmě, bylo super, když jsem měla blog, ale na druhou stranu mi to ubíralo strašně času. Teď, když na něj nepíšu, využívám ten čas daleko efektivněji. Když o tom tak přemýšlím, kdybych zůstala na blogu, asi bych nikdy nezačala makat na ten klavír. Což by byla docela škoda. Ale opravdu to nic nemění na tom, že jsem psala na blog opravdu ráda. Milovala jsem ten pocit, že mé články někdo čte a najde si ten čas, aby je okomentoval.
8) jaká je tvá oblíbená barva?
-Mám jich hned několik - poslední dobou jsem si hodně oblíbila tmavě modrou a červenou :)
9) jak tě napadlo že chceš studovat hudbu?
-Už mi to bylo jasný, když jsem dosáhla prvního úspěchu v klavírní soutěži. Nikdy by se mi ani nesnilo, že bych něco takového mohla dokázat. U toho klavíru jsem strávila tolik času, že už bych nic jiného nechtěla dělat. Opravdu moc mi přirostla hra na klavír k srdci. Proto, jestli by mi vyšel hudební gympl, byla bych šťastná. Zvýšila by se tím šance, že bych se třeba dostala na konzervatoř nebo potom na AMU. Chtěla bych celý svůj život zasvětit hudbě, už teď hraje v mém životě strašně důležitou roli. Hudba je prostě něco úžasného. Dokážu takhle zapomenout na své problémy, když hraju. Vážně mě těší, že si můžu k tomu klavíru sednout a jen tak si z listu zahrát nějakou supr skladbu. Jsem teprve na začátku. Chtěla bych na sobě teda hodně makat, abych se zlepšila a dostala se někam.

10) dala by si se někdy místo blogu na youtube?
-10.) Přemýšlela jsem o tom. Napadlo mě, že bych si vytvořila youtube kanál, kam bych přidávala zejména věci, co se týče klavíru. Spíš jenom ty klavírní věci :D Skladby ve finální podobě, které hraju a tak. Třeba i obyčejné etudy od Czerného :) Už by to s blogem nebo se psaním nemělo nic společného. Přidávala bych tam jen skladby, které hraju, to by bylo asi všechno. Ale zatím tomu nechávám volný průběh, třeba se z toho nakonec taky něco vyvine :)
Tak tohle byl celý rozhovor a děkuju týně za ochotu pokud chcete abych s váma udělala taky rozhovor napište
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melody Melody | E-mail | Web | 10. června 2014 v 21:11 | Reagovat

Pěkný rozhovor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama